Warsztaty

Warsztaty to świetny sposób podnoszenia swoich kwalifikacji. Znalezienia nowej drogi w fotografii lub wzbogacenia aktualnych umiejętności.

Na moich warsztatach nie dostaniesz gotowych do użycia akcji, ponieważ nie będziesz potrafił później ich edytować, nauczę cię jak je tworzyć

Nie znajdziesz tutaj warsztatów z cyklu „jak zostało to zrobione”, sam to przećwiczysz.

A moje warsztaty z retuszu nie polegają na tym że oglądasz przez kilka godzin jak ja retuszuję, to Ty masz retuszować i się uczyć.

W tym miejscu możesz się czegoś nauczyć, ale musisz chcieć!

Nazwa warsztatów "PROgRES" nie powstała bez powodu 🙂

Szkolenia indywidualne

Taka forma szkolenia to idealny sposób na omówienie konkretnych zagadnień które Cię interesują. Jeżeli chcesz wejść na następny poziom ze swoją fotografią, oświetleniem lub retuszem to szkolenie indywidualne jest właśnie dla Ciebie! Im więcej masz konkretnych pytań w obrębie danego zagadnienia tym lepiej, będziemy mogli skupić się na rzeczach które na prawdę cię interesują. Jeśli nie masz konkretnych pytań przygotuję szkolenie omawiające całość danego zagadnienia.

 

 

 

Czas trwania: 3 godziny

Koszt: 1230zł (1000zł netto, wystawiam fakturę vat)

Ta forma warsztatów może się również odbyć on-line

Szkolenia grupowe

Tak jak w życiu tak i fotografii mamy swoich przyjaciół.

Jeśli wraz z grupą swoich fotograficznych przyjaciół chce cie rozwinąć swoją wiedzę w konkretnej dziedzinie fotografii ta forma jest dla Was idealna. Wy podajecie zagadnienie a ja przygotowuję dla Was kompleksowe szkolenie z uwzględnieniem poziomu grupy. 

W odróżnieniu od warsztatów indywidualnych ta forma ma mniejsze możliwości dyskusyjne w trakcie omawiania tematu, ale trwa dłużej uwzględniając czas na zadawanie pytań

 

 

Czas trwania: 4 godziny

Koszt: 930zł / osoba (756zł netto/ osoba, wystawiam fakturę vat)

Wielkość grupy 0d 5 do 10 osób

Doradztwo sprzętowe

Jeżeli nosisz się z zakupem aparatu, dodatkowego sprzętu do fotografowania i nie chcesz niepotrzebnie wyrzucać pieniędzy tylko dokonać zakupu zgodnego z własnymi oczekiwaniami, mogę Ci w tym pomóc.

 

 

 

Czas konsultacji: 30 - 60 min.

Koszt: 150zł (122zł netto, wystawiam fakturę vat)

Konsultacja może się również odbyć on-line